EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ

Evinizi temizletecek Güvenilir bir Şirket arıyorsanız yada ev temizliğine güvenilir gündelikçi kadın arıyorsanız doğru yerdesiniz !
(SAATLİK TEMİZLİK HİZMETİMİZ YOKTUR)

Ataşehir  temizlik şirketi olarak bizler GÜVENİLİR, TİTİZ, TECRÜBELİ  VE SİGORTALI Personellerimiz ile haftanın 7 günü yanınızda ve hizmetinizdeyiz.

Yaşam alanlarında her gün besin tüketildiği ve günlük yaşam sürdürüldüğü için temizlik oldukça önemlidir.

Temizliğin kısa bir süreliğine dahi aksatılması halinde can sıkıcı kokular ve kıl yumakları oluşabilmektedir.
Temizlenmeyen yaşam alanı insan sağlığını oldukça tehdit etmesinin yanı sıra her haliyle kabul edilemez durumlar oluşturmaktadır.
Ataşehir  Temizlik şirketi zeminden mutfağa petekten avizeye kadar geniş bir yelpazede ev temizliği seçenekleri sunmaktadır.

Temizlenmediği sürece eve toz yaymaya devam eden bu tip bölgeler ancak uzman yardımı ile kolaylıkla temizlenmektedir.

Ataşehir Temizlik şirketi Pencerelere, zemine ve hatta duvara yer eden lekelerin sökümü biraz vakit alsa da yeterli ekipman ve bilgi eşliğinde kısa sürede çözümlenebilmektedir.
Ev ve aile güvenliği açısından yeterli referansa sahip firmalar ile çalışmak en doğru yaklaşım olacaktır. Kötü niyetli ve kurumsal çalışmayan kişiler ev ve aile güvenliğinizi tehdit etmektedir.
 Ataşehir  temizlik (A TAKIMI) olarak DENEYİMLİ, TİTİZ, GÜVENİLİR ve SİGORTALI personellerimiz ile sadece görünen yerleri değil (personellerimizin tabiri ile) dip köşe titiz bir temizlik hizmeti sunuyoruz ve sizleri temizliğin ve temiz bir ortamda yaşamanın verdiği rahatlık ve huzurla baş başa bırakıyoruz
Haftanın yedi günü temizlik hizmeti vermekteyiz gün ve saat sınırlamamız yoktur. 

* Koşulsuz müşteri memnuniyeti açısın dan temizlik hizmeti taleplerinizde tam olarak istediğiniz temizliği beriltmeniz beklediğiniz hizmeti görebilmeniz açısından önemlidir ona göre fiyatlandırma ekip ve ekipman ile gelinecektir

* ev temizliği hizmetimizin detaylarını (rutin ev temizliği, detaylı ev temizliği, boş ev temizliği, taşınma öncesi temizlik, tadilat sonrası temizlik gibi isimlendirdiğimiz temizlik detaylarını sitemizden inceleyebilir detaylı bilgi edinebilirsiniz
EV TEMİZLİĞİ HİZMETİMİZİN DETAYLARI

Diğer Hizmetler

+16 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.